777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Odstěhujeme v Praze i okolí

Naši zaměstnanci se postarají o vše potřebné ohledně stěhování. O váš nábytek se postarají s veškerou péčí, jako by se starali o svůj vlastní. Stěhování proběhne v přátelské atmosféře a než se nadějete, vše bude přestěhované.

Stěhujeme byty od velikosti garsoniéry, až po luxusní vily. Máme za sebou stovky realizací stěhování firem, a to jak jedné kanceláře, tak celé budovy. Naše stěhovací služby jsou prostě velmi flexibilní.

Disponujeme novým vozovým parkem a několika partami zaměstnanců. Díky tomu můžeme uspokojit poptávku velkého množství zákazníků. Stěhujeme od dopoledních hodin, ale nebojíme se ani po tmě, když například v obchodních domech musíme začít stěhovat až po zavíračce a do časných ranních hodin.

Přijedeme stěhovat kamkoliv po Praze i do jejího okolí. Nejčastějšími lokalitami, kde nás můžete vidět při práci, jsou Smíchov, Vinohrady, Žižkov, Barrandov a Řepy.

Cena stěhování Praha

Naše cenová kalkulace je přehledná a jednoduchá na počítání. Základem je hodinová sazba, ke které se přičítá obalový materiál a případně těžká břemena. Nemusíte se však bát, že budeme práci zbytečně protahovat. Naopak. Během stěhování používáme řadu pomůcek, které naši práci zrychlují.

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto víme, že zbytečné průtahy během stěhování, nejsou přípustné. O každém důležitém momentu je zákazník informován šéfem party. Všichni naši pracovníci jsou slušně vychovaní, mluví česky a jsou oblečeni do firemního stejnokroje.

Spokojení zákazníci

Každý den nám přibývají spokojení zákazníci, které jsme stěhovali nebo jim vyklízeli či uskladnili. Naše činnosti se neustále rozrůstají. Už brzy zahájíme další službu. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

31.07.
Noční stěhování za příplatek

Nic neskrýváme, se zákazníkem mluvíme vždy otevřeně. Proto vždy víte, kolik zaplatíte za stěhování.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování