777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Odstěhujeme v Praze i okolí

Naši zaměstnanci se postarají o vše potřebné ohledně stěhování. O váš nábytek se postarají s veškerou péčí, jako by se starali o svůj vlastní. Stěhování proběhne v přátelské atmosféře a než se nadějete, vše bude přestěhované.

Stěhujeme byty od velikosti garsoniéry, až po luxusní vily. Máme za sebou stovky realizací stěhování firem, a to jak jedné kanceláře, tak celé budovy. Naše stěhovací služby jsou prostě velmi flexibilní.

Disponujeme novým vozovým parkem a několika partami zaměstnanců. Díky tomu můžeme uspokojit poptávku velkého množství zákazníků. Stěhujeme od dopoledních hodin, ale nebojíme se ani po tmě, když například v obchodních domech musíme začít stěhovat až po zavíračce a do časných ranních hodin.

Přijedeme stěhovat kamkoliv po Praze i do jejího okolí. Nejčastějšími lokalitami, kde nás můžete vidět při práci, jsou Smíchov, Vinohrady, Žižkov, Barrandov a Řepy.

Cena stěhování Praha

Naše cenová kalkulace je přehledná a jednoduchá na počítání. Základem je hodinová sazba, ke které se přičítá obalový materiál a případně těžká břemena. Nemusíte se však bát, že budeme práci zbytečně protahovat. Naopak. Během stěhování používáme řadu pomůcek, které naši práci zrychlují.

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto víme, že zbytečné průtahy během stěhování, nejsou přípustné. O každém důležitém momentu je zákazník informován šéfem party. Všichni naši pracovníci jsou slušně vychovaní, mluví česky a jsou oblečeni do firemního stejnokroje.

Spokojení zákazníci

Každý den nám přibývají spokojení zákazníci, které jsme stěhovali nebo jim vyklízeli či uskladnili. Naše činnosti se neustále rozrůstají. Už brzy zahájíme další službu. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

05.12.
Stěhování v Praze

Poskytujeme služby v oblasti stěhování, vyklízeni a skladování. Naším rajonem je Praha a Středočeský kraj. Zavolejte nám se svou poptávkou a my vám zdarma sdělíme cenovou nabídku.

22.11.
Stěhování Barrandov

Uskutečnili jsme stěhování bytu 2+1 z Barrandova do Řeporyjí. Stěhování po Praze proběhlo bez problémů a pan Jaroslav byl s prací našich pracovníků velmi spokojen.

08.11.
Stěhování areálu budov

Přestěhujeme vše od židle až po kompletně zařízené budovy. Našimi zákazníky jsou domácnosti i velké firmy. Stěhování v Praze i mimo ni.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování