777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Rady pro stěhování

Nejsou Vám jasné některé věci ohledně stěhování, balení předmětů, nebo našich služeb? Přečtěte si náš přehled častých otázek našich zákazníků :

Kdy začít stěhovat?

Začněte už měsíc před stěhováním. Nemusíte mít rozmontované skříně a vše v krabicích, ale alespoň ne často využívané věci můžete mít připravené. Pokud chcete mít přestěhováno rychle, domluvte si služby stěhování včas a buďte připraveni.

Jak mít připravené věci na stěhování?

Základem je pořízení krabic na stěhování a dalšího obalového materiálu. Důležité je si pořádně rozmysler, co všechno je třeba balit do ochranné fólie a co nikoli.

Je možné stěhovat skříně typu Ikea, dřevotřískové?

Při stěhování nábytku vyrobeného z dřevotřísky, musíme při stěhování takového druhu nábytku dávat velký pozor. Pokud je dřevotřískový nábytek vpořádku, lze ho snadno rozebrat, převézt a opětovně složit. Samozřejmě se lépe převáží nábytek z masivu, ale my se nebojíme ničeho.

Co s těžkými předměty?

Určitě nám nahlaste vše těžké dopředu. Při stěhování menších bytů jsou k dispozici dva nebo tři zaměstnanci, kteří nepočítají se stěhováním 400kilového klavíru. Těžké předměty považujeme za předměty s hmotností nad 100 kg. Nemusíte tedy vše vážit, ale mějte střídmý odhad a vše oznamte včas.

Zajištění parkování při stěhování z modrých zón Prahy

Pro parkování našeho vozu je dobré, když si zákazník zajistí volný prostor co nejblíže ke vchodu. Tím se zajistí rychlejší chod stěhování a vyšší efektivita všech zaměstnanců.

Zabalte si, jako byste jeli na dovolenou.

Rozhodně nepočítejte s tím, že po několika těžkých hodinách či dnech stěhování si hned zanete vybalovat věci a začnete "normálně žít." Několik dní budete po stěhování potřebovat zálolžní plán - zabalte si tedy na tři až čtyři dny své věci, jako byste jeli na dovolenou. Stačí to nejdůležitější, ale rozhodně nepodceňte přípravu. Kraťasy jsou v létě fajn, ale v noci je chladněji..

Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů
13.09.
Stěhování po budově

Ne vždy se při stěhování musí nutně jednat o přesun z budovy do budovy nebo z města do města. 

28.05.
Stěhování malé firmy

Za dobu působení na trhu stěhování už jsme realizovali stovky zakázek. Významnou a pravidelnou součástí jsou stěhování menších kanceláří o jedné nebo dvou místnostech.

23.05.
GDPR

Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje, které společnost Profigroup shromažďuje, využívá pouze pro odůvodněné účely a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou…

Stěhování Praha