777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Nechte si pomoci se stěhováním vašeho bytu.

Stěhování bytu 1+1 v Praze a okolí

Stěhujete se ze svého bytu a potřebujete pomoci s balením věcí, půjčením obalového materiálu, krabic, boxů a sehnáním dostatečně velkého vozu? Pak si objednejte naši stěhovací firmu PROFIGROUP. Specializujeme se na stěhování bytů 1+1 nebo 1+kk. Malé byty jsou velmi oblíbené u mladých lidí, kteří si je pořizují jako startovní bydlení po škole.

stěhování bytu praha

 

Stěhování malých bytů provádíme v Praze a jejím okolí. Čeká i vás stěhování do většího bytu nebo na lukrativnější adresu? Nedělejte si starosti, kde seženete někoho, kdo vám pomůže odnést postel, kuchyň a veškeré vybavení. Nabízíme službu stěhování na klíč, nebo klasické stěhování.

Kdy si objednat stěhování bytu 1+1

Stěhování i malého bytu může představovat stres a nepříjemné chvíle, spojené s balením nejrůznějších drobností. Zvláště pro ty, kteří chodí do práce a večer se věnují svým koníčkům. Pokud už víte přesné datum stěhování, zavolejte si naše stěhováky a práci se stěhováním nechte na nás. Dle dohody můžeme pomoci se stěhováním vybavení domácnosti, přípravou nábytku na stěhování, včetně balení nejrůznějších soch, obrazů, klavíru apod. Pro stěhování přistavíme dostatečně velké stěhovací auto, pošleme na místo potřebný počet stěhováků a vše vyřešíme za vás. 

Proč si objednat stěhování bytu 1+1 u PROFIGROUP

  • stěhujeme malé byty o velikosti 1+1 a 1kk
  • půjčujeme obalový materiál i krabice
  • zajistíme stěhování těžkých břemen, krabic, vybavení domácnosti a nábytku
  • při stěhování jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Objednejte si stěhování bytu 1+1

Ať už se stěhujete na lukrativnější adresu nebo do většího bytu, nedělejte si starosti, jak vše zvládnete. Obraťte se na nás. Jsme profi stěhovací firma PROFIGROUP a specializujeme se na stěhování malých apartmánů. Podívejte se na naše reference a objednejte si termín, kdy budete chtít přestěhovat svůj byt o velikosti 1kk nebo 1+1.

13.04.
Stěhování bytu 2+1 Praha

Plánujete se přestěhovat ze svého současného bytu do lepšího? Stěhujte s Profigroup! 

02.04.
Stěhování bytu 1+1

Čeká vás stěhování bytu 1+1 v Praze a okolí? Objednejte si stěhování domácnosti na klíč nebo si sjednejte naše stěhováky z PROFIGROUP

26.03.
Stěhování Praha 14

Čeká vás stěhování po Praze 14? Objednejte si tým profi stěhováků z PROFIGROUP! 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování