777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Naše stěhovací firma PROFIGROUP se specializuje na stěhování firem dlouhé roky.

Stěhování firmy na Barrandově

Čeká vás stěhování firmy na Barrandově nebo jeho blízkém okolí? Pak jistě budete potřebovat zkušené ruce, které vám pomohou přestěhovat nejen vybavení kanceláře a elektroniky, ale také například archiv nebo různé stroje. V tomto případě nedoporučujeme provést stěhování svépomocí, aby nedošlo k poškození inventáře. Obraťte se na specialisty, kteří mají bohaté zkušenosti i potřebnou stěhovací techniku, pro stěhování

Stěhování Barrandov

Stěhujeme firmy i sklady

Se stěhováním firem máme bohaté zkušenosti. Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a stěhování se věnujeme od roku 2005. Stěhujeme firmy, nebytové prostory, sklad, výrobní haly, kanceláře, hotely i ordinace. Naši zdatní stěhováni jsou pravidelně školeni pro stěhování. K práci používáme výhradně profi stěhovací techniku. Vlastníme velké stěhovací vozy a svým zákazníkům také nabízíme nadstandardní služby, jako je vyklízení, skladování, apod. 

Přestěhujeme vás po pracovní době

Stěhování nemusí mít vliv na vaše podnikání. Domluvte si s naším technikem, kdy budete potřebovat přestěhovat, aby nedošlo k narušení výroby nebo změny pracovní doby. S naší firmou se vám nestane, že byste museli pozastavit výrobu. Naše společnost k vám pošle stěhováky, kteří bezproblémově přestěhují všechny výrobní stroje, vybavení, archiv i sklad v předem stanoveném čase tak, abychom stěhováním nenarušili chod vaší firmy. Podívejte se na naše reference a pak si s našimi techniky domluvte termín stěhování na Barrandově

18.01.
Stěhování bytů Spořilov

Čas stěhování se nekontrolovatelně blíží a tak nezbývá nic jiného, než se začít připravovat.

12.01.
Stěhování Barrandov levně

Rozhodli jste svou firmu, kancelář, ordinaci nebo salon, přestěhovat do Barrandova nebo jeho okolí? Nedělejte si starosti, jak přestěhovat vybavení, elektroniku i stroje. 

27.12.
Stěhování - rady jak na to

Stěhování s našimi radami se nikdy nemůže zvrtnout v chaos, stres a nepořádek. Využijte služeb našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování