777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Kromě stěhování po Praze se zabýváme také vyklízením nebo skladováním. A právě ze dvou posledně jmenovaných služeb se nám občas stává, že nám v autě zůstane nějaký hezký kus nábytku, který by mohl posloužit někomu dalšímu.

Nábytek z vyklízení

Pokud už nějaký nábytek nepotřebujete, my vám jej odvezeme. Prvotně je nábytek z vyklízení určený k likvidaci ve sběrném dvoře nebo na skládce. Pokud však budete souhlasit, můžeme nějaké kvalitní kusy ještě nabídnout k prodeji. Naše partnerská firma se zabývá prodejem nábytku na zahradu nebo do garáže za symbolické ceny.

Nábytek do garáže

Z vyklízení zejména bytů v pozůstalosti zůstává řada nepoškozených a ještě použitelných kusů nábytku - skříní, stolů, gaučů a podobně. A právě na tento sortiment se zaměřila naše partnerská firma Nábytek do garáže. Zabývá se prodejem skříní, stolů, gaučů a podobně za symbolické částky sto nebo maximálně dvě stě korun.

Z vyklízení do garáže

Vaše skříň, kterou už si nedovedete představit ve svém bytě a nahradíte ji novějším typem, tak může ještě několik měsíců nebo let sloužit například v garáži, na zahradě, v dílně nebo jinde. Pro zákazníky vyklízení se nic nemění.

My přijedeme, byt nebo kancelář vyklidíme a vše odvezeme. Co se děje s nábytkem dál už řešíme my. Buď jej kompletně odvezeme na skládku nebo nabídneme k dalšímu využití. Pro partnerskou firmu Nábytek do garáže zajišťujeme rozvoz, můžeme tedy i vám dovézt nový kus nábytku.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o vyklizení prostor nebo vyhození části vašeho nábytku, neváhejte nás kontaktovat. Přijedeme, o vše se postaráme. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem.

23.06.
Vyklízení s ozonizací

Jsme specialisty na stěhování, ale umíme také vyklízení. Teď navíc nabízíme službu vyklízení bytu společně s ozonizací prostor.

28.05.
Nábytek na zahradu

Zahájili jsme spolupráci s menší firmou, která se zabývá prodejem zejména skříní, ale i ostatního nábytku na zahradu, či do dílny, garáže nebo sklepa. Nábytek z vyklízení tedy ještě získá šanci…

06.05.
Plastové boxy na stěhování

Pozor, pozor. Novinka v naší nabídce - plastové boxy na stěhování! Využijte zaváděcích cen a půjčte si na stěhování uzamykatelné plastové boxy.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování