777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Pokud koupíte nový byt, pravděpodobně si jej budete chtít zařídit podle svého. Než vám přivezou nový nábytek, bude muset starý nábytek odvézt do sběrného dvora nebo na skládku. A od toho jsme tu my.

Vyklízení bytů

Na vyklízecí práce, ať už v bytech nebo obchodních prostorech, jsme specialisty. Určené prostory vyklidíme dle přání zákazníka. Buď kompletně nebo částečně. Vše je na domluvě. My se nebojíme ničeho. Stačí nám zadat poptávku a my se vám již ozveme s naší nezávaznou cenovou nabídkou.

stěhování Praha 4

O vše se postaráme. Opravdu stačí pouze zadat poptávku, otevřít byt nebo kancelář a vše ostatní už si zařídíme - vyklizení skříní, odvoz sedačky, stolu, židlí, lednice, pračky. Prostě všeho, čeho se budete chtít zbavit. Zároveň není problém s částí věcí odjet na vámi určenou adresu a zde vše vyložit k dalšímu využití.

Čas od času nábytek odvážíme na charitativní účely - do dětských domovů, do domova seniorů nebo do různých spolků, které se starají o lidi v hmotné nouzi. Váš nábytek, který už nechcete, tak může několik let ještě posloužit někomu jinému.

Upozorněte sousedy

Pokud bydlíte v domě s více nájemníky, tak před vyklízením umístěte ve vchodě upozornění pro sousedy na viditelné místo. Předejdete tak nepříjemným pohledům sousedů, až se začne ve vašem bytě vyklízet. S vyklízením se totiž často váže i nadměrný hluk, a ten může u sousedů vyvolat vlnu nevole.

Naši pracovníci přednostně odnášejí velké kusy nábytku v celku. Někdy to však není možné a je potřeba před odnosem některý nábytek rozbít a odnést po kusech. Pak vzníká v chodbě hluk. Nemusíte se však bát. Naši kluci jsou šikovní a rychlí, než se nadějete, bude vyklízení pro vás končit.

Ozonizace po vyklízení

Našim zákazníkům nově nabízíme také vyčištění vyklizených prostor ozonem. Jde o velmi účinnou metodu, při které se z bytu nebo kanceláře zcela vysaje veškerý vzduch a tím se zničí všechny pachy, bakterie a viry. Ozonizace trvá kolem jedné hodiny. Čas závisí na velikosti čistěného prostoru.

Neváhejte a kontaktujte nás se svou poptávkou. Vše s vámi podrobně probereme a nabídneme nejvýhodnější možnou cenu.

07.05.
Stěhování Brandýs

Provádíme stěhování Brandýs nad Labem a okolí. Pozvěte si na pomoc naše profi stěhováky z PROFIGROUP a nechte těžkou práci spojenou se stěhováním bytu, rodinného domu nebo firmy na nás. 

30.04.
Stěhování Jesenice

Stěhujete svůj byt nebo domácnost v Jesenici u Prahy nebo v její těsné blízkosti? 

23.04.
Sklady pro domácnosti

Hledáte skladové prostory pro uskladnění vašeho e-shopu se zaměřením na prodej elektroniky? Nabízíme vám moderní skladové prostory v Praze. 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování