777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování v Praze

Naše činnost je zaměřená na stěhování v Praze, ale ostatních lokalit se samozřejmě nebojíme. Přestěhujeme vás z Prahy na venkov nebo naopak z menšího města do Prahy. Jsme připraveni nabídnout vám naše služby a co nejpříznivější cenu.

Příprava stěhování

Než přijedou stěhování, nezapomeňte si vše pečlivě připravit (můžete využít i službu all inclusive). Krabice určitě naplňte pouze do tří čtvrtin, případně je po okraj doplňte něčím lehčím. Knihy by měly zabírat maximálně polovinu krabice, jinak hrozí poškození krabice a následně i knih. Pro oblečení si můžete zapůjčit šatní boxy, do nichž se vejdou vaše šaty, sako nebo košile rovnou i s ramínky. Ušetříte si tak čas se skládáním a poté se žehlením.

Obalování nábytku

Můžete se pustit také do obalování nábytku, berte však v úvahu, že za vámi obalený nábytek nemůže stěhovací firma zodpovídat. Je lepší nechat obalování nábytku stěhovákům. Jednak budete mít jistotu, že bude použit kvalitní obalový materiál a pak také budou za případné poškození odpovídat pracovníci firmy. V neposlední řadě ušetříte spoustu volného času. Stěhováci budou mít skříň obalenou za pár minut, vy byste se s tím mohli prát mnohem déle.

Demontáž a montáž

Pracovníci Profigroup dokáží demontovat běžný nábytek, jako jsou skříně, postele, komody, stoly a židle. Také v tomto případě platí, že vlastní demontáží můžete ušetřit několik minut. Myslete na to, že pokud demontujete skříň a po stěhovácích ji budete chtít smontovat, budou od vás potřebovat plánek na sestavení nebo fotodokumentaci, jak skříň vypadala před demontáží.

Stěhování domácnosti

Při stěhování na větší vzdálenosti se standardně počítá čas strávený se zákazníkem, plus cesta zpět. Cenová kalkulace je přehledná a jednoduchá. Hodinová sazba je domluvena předem a během zakázky se nemění. Zavolejte si i vy o nezávaznou cenovou nabídku!

11.10.
Stěhování Nusle

Potřebovali jsme přestěhovat náš byt 2+1 do menšího domečku. Firma Profigorup se o vše postarala a my jsme za pár hodin měli všechny své věci v novém domově.

25.09.
Stěhování Praha

Využijte skvělých cen za naše služby, které budou platit už pouze do konce měsíce a odstěhujte se s profesionály.

11.09.
Česká firma s českými zaměstnanci

Pozvěte si domů profesionály! Stěhování nás baví. Jsme připraveni odstěhovat byt, dům, firmu i menší těžká břemena.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování