777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování zdarma

Takové stěhování, aby nestálo ani korunu, neexistuje. Snažíme se vyjít zákazníkům maximálně vstříc, ale s tímto počítat nemohou. Za naše ceny získají zákazníci plnohodnotnou náhradu v podobě kvalitních služeb.

Obalujeme, montujeme

Kromě standardních služeb, jako je nakládka a vykládka, poskytujeme v rámci základní hodinové sazby stěhování také mnoho dalších úkonů. Samozřejmostí je obalování a rozmístění nábytku v místě vykládky dle přání zákazníka. Demontujeme a zpět montujeme postele, skříně i poličky či držáky na televizi.

   

Opatrné zacházení

Každý kus nábytku je před nesením důkladně umístěn na stěhovací popruhy a pokud je to nutné, tak obalen do bublinkové fólie. Při manipulaci jsou pracovníci maximálně opatrní, aby se nepoškodil jak nábytek, tak stěny, dveře a další části bytu.

Stěhujeme za den

Pokud je to jen trochu možné, končíme stěhování ve stejný den, který jsme jej začali. Dlouhé šichty se nebojíme a i v závěru náročného dne dokážeme udržet atmosféru v uvolněné náladě a bez zbytečného stresu.

Diskrétnost a ohleduplnost

Naši pracovníci se nebaví se sousedy o podrobnostech stěhování - neprozradí, kdo se stěhuje, ani kam. Naším cílem je spokojený zákazník a pro to uděláme maximum.

19.12.
Stěhování zdarma

Takové stěhování, aby nestálo ani korunu, neexistuje. Snažíme se vyjít zákazníkům maximálně vstříc, ale s tímto počítat nemohou. 

04.12.
Doprava a převoz

Zabýváme se také dopravou. Převoz různého druhu materiálu či zboží, jehož naložení a vyložení si zajistí zákazník sám, nám nečiní problém.

29.11.
Stěhování? Hoďte nervy na nás!

Se stěhováním po Praze je vždy spojena určitá dávka nervozity. Nepodstupujte tyto nervy a nechte všechny starosti na stěhovací firmě.

Stěhování Praha