777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování zdarma

Takové stěhování, aby nestálo ani korunu, neexistuje. Snažíme se vyjít zákazníkům maximálně vstříc, ale s tímto počítat nemohou. Za naše ceny získají zákazníci plnohodnotnou náhradu v podobě kvalitních služeb.

Obalujeme, montujeme

Kromě standardních služeb, jako je nakládka a vykládka, poskytujeme v rámci základní hodinové sazby stěhování také mnoho dalších úkonů. Samozřejmostí je obalování a rozmístění nábytku v místě vykládky dle přání zákazníka. Demontujeme a zpět montujeme postele, skříně i poličky či držáky na televizi.

   

Opatrné zacházení

Každý kus nábytku je před nesením důkladně umístěn na stěhovací popruhy a pokud je to nutné, tak obalen do bublinkové fólie. Při manipulaci jsou pracovníci maximálně opatrní, aby se nepoškodil jak nábytek, tak stěny, dveře a další části bytu.

Stěhujeme za den

Pokud je to jen trochu možné, končíme stěhování ve stejný den, který jsme jej začali. Dlouhé šichty se nebojíme a i v závěru náročného dne dokážeme udržet atmosféru v uvolněné náladě a bez zbytečného stresu.

Diskrétnost a ohleduplnost

Naši pracovníci se nebaví se sousedy o podrobnostech stěhování - neprozradí, kdo se stěhuje, ani kam. Naším cílem je spokojený zákazník a pro to uděláme maximum.

13.09.
Stěhování po budově

Ne vždy se při stěhování musí nutně jednat o přesun z budovy do budovy nebo z města do města. 

28.05.
Stěhování malé firmy

Za dobu působení na trhu stěhování už jsme realizovali stovky zakázek. Významnou a pravidelnou součástí jsou stěhování menších kanceláří o jedné nebo dvou místnostech.

23.05.
GDPR

Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje, které společnost Profigroup shromažďuje, využívá pouze pro odůvodněné účely a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou…

Stěhování Praha