777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování zdarma

Takové stěhování, aby nestálo ani korunu, neexistuje. Snažíme se vyjít zákazníkům maximálně vstříc, ale s tímto počítat nemohou. Za naše ceny získají zákazníci plnohodnotnou náhradu v podobě kvalitních služeb.

Obalujeme, montujeme

Kromě standardních služeb, jako je nakládka a vykládka, poskytujeme v rámci základní hodinové sazby stěhování také mnoho dalších úkonů. Samozřejmostí je obalování a rozmístění nábytku v místě vykládky dle přání zákazníka. Demontujeme a zpět montujeme postele, skříně i poličky či držáky na televizi.

   

Opatrné zacházení

Každý kus nábytku je před nesením důkladně umístěn na stěhovací popruhy a pokud je to nutné, tak obalen do bublinkové fólie. Při manipulaci jsou pracovníci maximálně opatrní, aby se nepoškodil jak nábytek, tak stěny, dveře a další části bytu.

Stěhujeme za den

Pokud je to jen trochu možné, končíme stěhování ve stejný den, který jsme jej začali. Dlouhé šichty se nebojíme a i v závěru náročného dne dokážeme udržet atmosféru v uvolněné náladě a bez zbytečného stresu.

Diskrétnost a ohleduplnost

Naši pracovníci se nebaví se sousedy o podrobnostech stěhování - neprozradí, kdo se stěhuje, ani kam. Naším cílem je spokojený zákazník a pro to uděláme maximum.

02.03.
Stěhujte s námi

Rozhodujete se, zda se přestěhujete sami nebo s firmou? Tak už nemusíte! Svěřte se do rukou profesionálů z Profigroup a na všechny starosti můžete zapomenout. 

15.02.
Stěhování nejen po Praze

Stěhujeme pár kusů nábytku i celé domy. Ačkoliv naším hlavním regionem je Středočeský kraj a Praha, není pro nás problém přestěhovat nábytek i drobné věci odkudkoliv a téměř kamkoliv.

01.02.
Najdeme termín do 14 dnů

Čím více budete objednání oddalovat, tím spíše se vám stane, že vybraný termín nezískáte. Ideální je volat nejpozději tak 14 dní před chystaným stěhováním.

Stěhování Praha