777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Budete se stěhovat a do nového bytu se vám všechen nábytek nevejde? Nebo se chystáte dokoupit nový a nechce se vám loučit se starým? Nechte si ho uskladnit!

Skladování se stěhováním v Praze

Jsme česká firma s českými zaměstnanci, která pomáhá se stěhováním a uskladněním nábytku. Na stěhování používáme všechny dostupné pomůcky, díky nimž šetříme zákazníkovi čas a tedy i peníze. Každou zakázku má na starosti zkušený šéf party. Ten s vámi bude v kontaktu po celou dobu stěhování či uskladnění.

Stěhování se skladováním v Praze

Od příjezdu našich pracovníků na stěhování vašeho bytu se nemusíte už o nic starat. Snad jen kafe kdyby bylo... Kluci se o vše důležité postarají. Pečlivě obalíme nábytek proti poškrábání či jinému mechanickému poškození a pak jej opatrně odnesou do auta. Tam budou skříně i další nábytek usazen tak, aby se během převozu nepohnul.

Na vykládce budete mít jedinou funkci, a to ukázat, kam který nábytek chcete umístit. Stěhováci vše odnesou až do bytu. Nemusíte se bát, že by vám něco nechali pod schody nebo na chodbě. Nebojte se s našima klukama komunikovat. Všichni jsou Češi, takže vám určitě budou rozumět.

Nechte si uskladnit nábytek

Pokud jste se rozhodli, že po stěhování si nějaké věci necháte uskladnit, nechte je klukům na autě a oni je do skladu odvezou. Odpadá vám tedy povinnost hledat si další firmu. Od Profigroup máte vše při jednom. Nabízíme sklady v Praze, Příbrami, Berouně a dalších městech. Některé sklady jsou dlouhodobě obsazené, může se tedy stát, že vám nenabídneme ten nejbližší.

Nábytek si ve skladě můžete nechat jak dlouho chcete. Důležitá je včasná platba skladného. Až budete chtít skladování ukončit, zase vám vše přivezeme na adresu, kterou nám sdělíte. Je to jednoduché. Zavolejte nám nebo napište mail a my vám vše důležité vysvětlíme.

02.10.
Stěhování a skladování v Praze

Jsme první česká firma, která nabízí společnou službu stěhování a skladování. Využijte našich zkušeností a svěřte svůj nábytek do rukou profesionálů.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování