777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Přestěhovali jsme další domácnost po Praze. Z Radotína se pan Karel se svou přítelkyní a malou dcerkou stěhoval na Vinohrady. Stěhování bytu 3+1 proběhlo bez komplikací i díky poctivé přípravě.

Stěhování Radotín-Vinohrady

Na zakázku stěhování bytu jsme poslali partu 4 pracovníků se 2 auty. Při prohlídce bylo domluveno, že skříně, postel a velký kancelářský stůl už budou připravené v demontovaném stavu. Tato domluva byla dodržena. Na kluky čekala velká spousta krabic a plný byt nábytku.

Stěhování po Praze

Mladá rodina využila zapůjčení krabic od naší firmy. Závoz krabic jsme realizovali týden před samotným stěhováním. Kromě klasických krabic na knihy, nádobí, hračky a další drobnosti, jsme zapůjčili i šatní boxy na šaty, kabáty a bundy. Výhoda těchto boxů je, že do nich nemusíte oblečení skládat. Prostě je vezmete i s ramínky a zavěsíte do našeho boxu.

Novinka mezi krabicemi

Kromě klasických papírových krabic a šatních boxů nabízíme od 1. května našim zákazníkům pro stěhování zcela nově i umělohmotné, uzamykatelné bedny. Tyto bedny jsou zpoplatněny cenou podle velikosti "balíčku" po 20, 30, 40 nebo 50 kusech. K bednám standardně dodáváme i vozíky, na kterých se bedny snadno převážejí po bytě.

V ceně balíčku máte dopravu zdarma. Vyzkoušejte tyto bezkonkurenční bedny na stěhování. Vaše věci v nich budou ochráněny proti dešti, bedny se nepromáčknou, nedají se proříznout. Je to prostě ideální varianta pro stěhování vašich cenností.

Stěhování levně a kvalitně

Pokud hledáte někoho, kdo se postará o vaše stěhování od A do Z, pak jste na našich stránkách správně. Naši kluci jsou připraveni realizovat přesun vašeho nábytku i drobností kamkoliv po Praze i mimo hlavní město. Máme najeto tisíce kilometrů po městech, dálnicích i vesnicích.

Svěřte svůj majetek do našich rukou, bude v bezpečí. Ke stěhování používáme kvalitní obalový materiál - bublinkovou i stretch fólii odebíráme od osvědčeného dodavatele. Poskytujeme demontáž a montáž nábytku, skladování, vyklízení, půjčování krabic, ozonizaci a další služby.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

31.07.
Noční stěhování za příplatek

Nic neskrýváme, se zákazníkem mluvíme vždy otevřeně. Proto vždy víte, kolik zaplatíte za stěhování.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování