777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Až budete potřebovat přestěhovat, pečlivě si zjistěte, co všechno za nabízenou cenu od stěhováků dostanete. Někdy se mohou jednotlivé úkony "navíc" pěkně prodražit.

Nabízíme krabice zdarma

Firma Profigroup si zakládá na férovém jednání. Co si domluvíte s dispečerem, to bude platit po celou dobu realizace zakázky. Navíc s Profigroup získáte i několik výhod. Jednou z nich je nově i možnost zapůjčení krabic během stěhování zcela zdarma.

Ještě máte pár věcí ze skříně nebo ze spíže a už vám došly krabice na stěhování? Nevadí. Obraťte se na naše pracovníky a oni vám zdarma zapůjčí krabice, které mají k dispozici v autě. Samozřejmě vám se zabalením věcí do krabic i rádi pomohou. Vše je na domluvě.

Obalová služba a výnos bezplatně

K dispozici také máte obalový materiál, do kterého vámnábytek odborně zabalí naši pracovníci rovněž zdarma. Tuto službu doporučujeme využít, protože se často stává, že skříně, ledničky a pračky, které si zabalí sami zákazníci, se během odnosu rozbalí. Proto při obalování doporučujeme využít naše zkušené pracovníky, kteří si pohlídají, aby byl nábytek od jeho zabalení až po výnos do nového prostoru v bezpečí.

Obalový materiál při stěhování

Počet pater není pro naší kalkulaci rozhodující. Máme pevně stanovené hodinové sazby a jestli se budete stěhovat do přízemí nebo do podkroví, tyto sazby nijak neovlivní. Naši kluci jsou zvyklí stěhovat jak s výtahem, tak bez výtahu. Nosíme skříně a další větší kusy nábytku na popruhu, využíváme rudly, skejty a další pomůcky. Prostě chceme, aby byl zákazník naprosto spokojený.

Kdyby náhodou, jsme pojištěni

Ačkoliv se snažíme dělat naši práci precizně a bez chyb, sem tam se stane, že se něco odře, něco rozbije, něco poškrábe. Pro tyto případy jsme pojištěni u České pojišťovny a v případě, že se prokáže naše zavinění, obratem vše hlásíme a dbáme na rychlé vyřízení.

Neváhejte se na nás obráti s vaší poptávkou. Obratem vám sdělíme nezávaznou cenovou nabídku. Těšíme se na spolupráci!

22.07.
I stěhování lze provést rychle a kvalitně

Čeká vás stěhování bytu v centru města, kde nemůžete brzdit dopravu příliš dlouho? 

16.07.
Jak přestěhovat firmu v Průhonicích

Našli jste pro vaši firmu nové prostory a potřebujete přestěhovat kancelář, výrobu nebo sklad?

08.07.
Jak ušetřit při stěhování

Stěhování je proces, který vyžaduje přípravu a pomoc od zkušených stěhováků nebo party přátel. 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování