777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Naši pracovníci mají za sebou desitky tisíc hodin stěhování. Dokážeme si poradit s každou situací, vedeme stěhování k jeho zdárnému a hladkému konci. Nebojte se svěřit vaše věci do našich rukou.

Stěhování v Praze 1

Centra měst jsou pro naše auta dostupná. Nemusíte vyřizovat žádná zvláštní povolení. Jsme rychlí, spolehliví a zodpovědní. Ke stěhování používáme kvalitní obalový materiál a další pomůcky. Naši pracovníci jsou komunikativní a nezkazí žádnou legraci. Stěhování s námi je pohodové.

Stěhování bytu z centra Prahy je pro nás hračka. Ano, centrum má svá úskalí, ale my jsme tu od toho, abychom všechny překážky pomohli překonat a odstěhovali vás do nového působiště. Ať už vlastníte firmu nebo větší byt, dokážeme převézt téměř cokoliv.

Stěhování Praha 1

Po příjezdu k vám si upřesníme vše důležité a pak se hned vrhneme do práce. Zákazník je pouze koordinátorem, kam které věci umístit v novém bytě, jinak se o vše postaráme. Můžeme vám také půjčit krabice na stěhování. Máme k dispozici buď běžné papírové nebo speciální plastové boxy.

Náš vozový park prochází pravidelnou kontrolou a naši řidiči jsou průběžně školení. Nemusíte se tedy bát, že by váš nábytek nedorazil, kam má.

Zakládáme si na poctivosti a zodpovědnosti. Ke svěřeným věcem se chováme s co největší péčí a během stěhování neustále sledujeme vše potřebné, abychom zabránili poškození. Někdy je však manipulace s většími kusy nábytku opravdu obtížná. Pro případné škody jsme pojištěni. Škody hradíme buď ihned na místě nebo při hlášení na pojišťovnu podporujeme rychlé vyřízení.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám, napište mejl. Obratem vám zašleme naši nezávaznou cenovou nabídku. Jsme špička v oboru, který děláme. Kromě stěhování umíme také vyklízení nebo skladování. Neváhejte se na nás obrátit z realizací vašeho stěhování.

02.10.
Stěhování a skladování v Praze

Jsme první česká firma, která nabízí společnou službu stěhování a skladování. Využijte našich zkušeností a svěřte svůj nábytek do rukou profesionálů.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování