777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování bez dlouhých průtahů

Na začátku října jsme stěhovali rodinu pana Jaroslava z Nuslí do Stodůlek. Čtyřčlennou domácnost měla na starost parta 3 stěhováků a celou akci stihla za necelých osm hodin. Hned druhý den nám zaslal děkovnou referenci:

"Už když kluci přijeli, měl jsem z nich dobrý pocit. Na první pohled jsou parta v pohodě, vtipkovali spolu a pak i s námi. Rychle se dali do práce a nábytek z našeho bytu rychle mizel pod bublinkovou fólií a následně v autě. Na skříně a stoly měli molitanové rohy. Přiznám se, že jsem vůbec nevěděl, že něco takového existuje.

Stěhování rychle ubíhalo, ačkoliv jsme měli skoro celý pokojík zaplněný krabicemi s hračkami, oblečením a knížkami. Stěhováci to měli skvěle koordinované, takže průběžně odnášeli velké i malé věci. Asi po hodině práce se šéf party odebral do auta a skládal věci na korbu, aby se vše vešlo a nemuselo se jet nadvakrát.

Stěhování Profigroup Praha

Obavy ze stěhování se nenaplnily

Musím říct, že jsem měl obavy, aby se stěhování zbytečně nenatahovalo, když je cena založena na hodinové sazbě. Ale mé obavy se nenaplnily. Kluci se během stěhování snad jedinkrát nezastavili, na cígáro se vystřídali, takže neustále minimálně dva nosili další věci.

Svým způsobem jsem stěhování užíval. Říkal jsem si, jak jsem byl bláhový, když jsem si myslel, že bych mohl naší rodinu odstěhovat svépomocí. Ještě, že jsem si to rozmyslel! Se skříněma bychom asi vůbec nepohnuli, s ledničkou a pračkou jakbysmet.

Stěhováci od Profigroup používali popruhy, takže vše proběhlo hladce a jak už jsem psal, rychle. Na vykládce byli hotoví snad za hodinu. Veškerý nábytek i krabice jsme měli tam, kde jsme si přáli, vše rozmístěno po domě podle přání.

Za odstěhování vám děkuji

Děkuji Profigroup a jejím zaměstnancům za pohodové stěhování. Všem vás budu doporučovat a máte u mě jistou kladnou referenci."

28.05.
Nábytek na zahradu

Zahájili jsme spolupráci s menší firmou, která se zabývá prodejem zejména skříní, ale i ostatního nábytku na zahradu, či do dílny, garáže nebo sklepa. Nábytek z vyklízení tedy ještě získá šanci…

06.05.
Plastové boxy na stěhování

Pozor, pozor. Novinka v naší nabídce - plastové boxy na stěhování! Využijte zaváděcích cen a půjčte si na stěhování uzamykatelné plastové boxy.

24.04.
Stěhování Radotín

Stěhujeme každý den, od pondělí do neděle, během svátků. Přes den i v noci. Jsme stěhovací firma s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi. Využijte našich služeb a staňte se dalším spokojeným…

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování