777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Dodáme vám obalový materiál, krabice, boxy, prostorný stěhovací vůz i zdatné stěhováky!

Proč si objednat stěhování po Praze 14

Stěhování! Konečně je to tady. Blíží se den, na který už tak dlouho čekáte! Konečně se blíží datum, kdy můžete své věci přestěhovat na novou adresu. Domluvte si termín s našimi stěhováky z PROFIGROUP a užívejte si ten příjemný pocit ze stěhování. Není nic lepšího, než dobrý pocit z toho, že na stěhování nebudete sami. Naše stěhovací firma PROFIGROUP vám zajistí krabice, obalový materiál, dostatečně velký vůz i zdatné stěhováky, kteří si poradí s těžkými břemeny.

Stěhování Praha 14

Stěhování po Praze 14 a těžká břemena

Máte ve své domácnosti velké vestavěné skříně, které chcete přestěhovat na novou adresu? Plánujete vystěhování kuchyně, těžké komody po babičce nebo třeba piana? Pro stěhování těžkých břemen je nutné mít dostatečné zkušenosti, sílu a kvalitní stěhovací pomůcky. Neoslovujte své přátele, ale raději si objednejte stěhováky z PROFIGROUP. Náš tým je pravidelně školen pro stěhování těžkých břemen a poradí si se stěhováním ze špatně přístupných míst. 

Stěhování po Praze 14 z půdních prostor

Máte svůj byt v posledním patře bez výtahu a potřebujete vystěhovat velké skříně, elektrospotřebiče nebo třeba trezor? Stěhováci z PROFIGROUP vám i s tímto budou nápomocni. Ke stěhování používáme nejmodernější, profesionální stěhovací pomůcky, které zaručují bezpečné stěhování vašich věcí. Při stěhování jsme jištěni pojistkou. V případě nehody jsme schopni ihned vyplatit pojistnou událost.

Proč si objednat stěhování po Praze 14 u PROFIGROUP

  • jsme profi stěhovací firma
  • disponujeme moderními stěhovacími vozy
  • ke stěhování používáme moderní stěhovací pomůcky
  • při práci nás jistí pojistka
  • k práci přistupujeme zodpovědně 
  • umíme stěhovat i z těžko přístupných míst a vysokých pater bez výtahu

Objednejte si stěhování po Praze 14

Zavolejte si naše profi stěhováky z PROFIGROUP a nechte si pomoc se stěhováním těžkých břemen, rozměrných krabic, trezorem i pianem. A to i z vysokých pater bez výtahu. Pomůžeme vám nábytek smontovat, připravit na odvoz a následně opět složit a připravit na další použití. Po stěhování se postaráme o odvoz obalového materiálu i krabic.

13.04.
Stěhování bytu 2+1 Praha

Plánujete se přestěhovat ze svého současného bytu do lepšího? Stěhujte s Profigroup! 

02.04.
Stěhování bytu 1+1

Čeká vás stěhování bytu 1+1 v Praze a okolí? Objednejte si stěhování domácnosti na klíč nebo si sjednejte naše stěhováky z PROFIGROUP

26.03.
Stěhování Praha 14

Čeká vás stěhování po Praze 14? Objednejte si tým profi stěhováků z PROFIGROUP! 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování