777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Nebojte se svěřit svůj nábytek a osobní věci do rukou profesionálů. Se stěhováky z Profigroup bude vaše stěhování hračka a na přesun do nového působiště budete vzpomínat v dobrém.

Stěhování po Praze

Ať už potřebujete stěhování po Praze nebo mimo hlavní město, jsme tu připraveni pro vás. Naši kluci jsou vstřícní, ochotní a připravení vyřešit jakékoliv situace během vašeho stěhování. Všichni pracovníci Profigroup mluví česky a jsou pečlivě vybíráni.

stěhování v Praze

Na vaše stěhování přijedeme čistým vozem a slušně oblečení. Firemní pravidla nařizují všem pracovníkům jednotné oblečení s firemním logem. Můžete si tak být na první pohled jistí, že k vám přijeli všichni proškolení pracovníci.

Během stěhování bytu používáme ochranné pomůcky - obalový materiál, ochranné rohy a lišty, deky a další. Během manipulace s vaším nábytkem jsme velmi opatrní, a to jak při nesení, tak při kurtování v autě.

Obalování zdarma

Na stěhování bytů nebo stěhování firem nabízíme obalovou službu zcela zdarma. Nemusíte se tedy před stěhování dlouze zdržovat snahou o zabalení svých skříní, postelí, zrcadel nebo židlí. Naši kluci vše udělají za vás. A vy zaplatíte pouze použitý obalový materiál - bublinkovou fólii, streč fólii, rohy...

Až si službu budete objednávat, nezapomeňte zmínit všechny okolnosti, které mohou ovlivnit délku stěhování. To jsou zejména:

- možnost parkování u vchodu či nikoliv,
- počet pater a případná možnost využití výtahu, 
- demontáž a opětovná montáž
- těžké břemeno nad 100 kg
- balení věcí do krabic nebo už připraveno

Nebojte se stěhování

Jakmile si na stěhování objednáte specializovanou firmu, ubyde vám řada starostí. A hlavně můžete být v klidu. Pracovníci stěhovací společnosti si se vším poradí a vaši pomoc nebudou vůbec potřebovat nebo jen minimálně.

Kontaktujte naše zástupce a oni vás poptávkou provedou. Vše potřebné vysvětlíme, nezávazně poskytneme cenovou nabídku a pak už to bude na vás, jestli budete stěhovat s firmou nebo bez.

02.10.
Stěhování a skladování v Praze

Jsme první česká firma, která nabízí společnou službu stěhování a skladování. Využijte našich zkušeností a svěřte svůj nábytek do rukou profesionálů.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování