777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování? Hoďte nervy na nás!

Se stěhováním po Praze je vždy spojena určitá dávka nervozity. Nepodstupujte tyto nervy a nechte všechny starosti na stěhovací firmě.

Zajistěte parkování

Při stěhování máte kompletní službu v ceně. Jediné, co musí zákazník zajistit, je parkování. Lépe řečeno - může zajistit. Pokud nechcete nebo nemůžete blokovat parkovací místa, naši stěhováci si místo najdou. Nemusí to však být v bezprostřední blízkosti vašeho vchodu a celé stěhování se tím prodlouží.

Bezpečná doprava

S dopravou po hlavním městě máme mnohaleté zkušenosti. Každý z našich řidičů už najel po Praze stovky kilometrů. Při stěhování si tak můžete být jistí, že vaše věci budou v bezpečí dopraveny na místo určení.

    

Stěhování není jen nošení

Kromě samotného nošení nábytku, krabic i dalších věcí patří ke stěhování i obalování, demontáž, montáž a doprava. Vše poskytujeme v rámci jednotné sazby. Žádné složité počítání.

Komunikujeme

Všichni naši pracovníci jsou pečlivě vybráni. Všichni jsou vstřícní, ochotní, komunikativní a mají rádi legraci. Stěhování s námi je pohoda. Vyzkoušejte naše služby i vy!

19.12.
Stěhování zdarma

Takové stěhování, aby nestálo ani korunu, neexistuje. Snažíme se vyjít zákazníkům maximálně vstříc, ale s tímto počítat nemohou. 

04.12.
Doprava a převoz

Zabýváme se také dopravou. Převoz různého druhu materiálu či zboží, jehož naložení a vyložení si zajistí zákazník sám, nám nečiní problém.

29.11.
Stěhování? Hoďte nervy na nás!

Se stěhováním po Praze je vždy spojena určitá dávka nervozity. Nepodstupujte tyto nervy a nechte všechny starosti na stěhovací firmě.

Stěhování Praha