777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování? Hoďte nervy na nás!

Se stěhováním po Praze je vždy spojena určitá dávka nervozity. Nepodstupujte tyto nervy a nechte všechny starosti na stěhovací firmě.

Zajistěte parkování

Při stěhování máte kompletní službu v ceně. Jediné, co musí zákazník zajistit, je parkování. Lépe řečeno - může zajistit. Pokud nechcete nebo nemůžete blokovat parkovací místa, naši stěhováci si místo najdou. Nemusí to však být v bezprostřední blízkosti vašeho vchodu a celé stěhování se tím prodlouží.

Bezpečná doprava

S dopravou po hlavním městě máme mnohaleté zkušenosti. Každý z našich řidičů už najel po Praze stovky kilometrů. Při stěhování si tak můžete být jistí, že vaše věci budou v bezpečí dopraveny na místo určení.

    

Stěhování není jen nošení

Kromě samotného nošení nábytku, krabic i dalších věcí patří ke stěhování i obalování, demontáž, montáž a doprava. Vše poskytujeme v rámci jednotné sazby. Žádné složité počítání.

Komunikujeme

Všichni naši pracovníci jsou pečlivě vybráni. Všichni jsou vstřícní, ochotní, komunikativní a mají rádi legraci. Stěhování s námi je pohoda. Vyzkoušejte naše služby i vy!

02.03.
Stěhujte s námi

Rozhodujete se, zda se přestěhujete sami nebo s firmou? Tak už nemusíte! Svěřte se do rukou profesionálů z Profigroup a na všechny starosti můžete zapomenout. 

15.02.
Stěhování nejen po Praze

Stěhujeme pár kusů nábytku i celé domy. Ačkoliv naším hlavním regionem je Středočeský kraj a Praha, není pro nás problém přestěhovat nábytek i drobné věci odkudkoliv a téměř kamkoliv.

01.02.
Najdeme termín do 14 dnů

Čím více budete objednání oddalovat, tím spíše se vám stane, že vybraný termín nezískáte. Ideální je volat nejpozději tak 14 dní před chystaným stěhováním.

Stěhování Praha