777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Termín hned

Všeobecně platí, že řešit stěhování na poslední chvíli není rozumné. Jedním z hlavních úskalí je, že neseženete u specializované firmy termín, který si přejete. Pokud zavoláte stěhovákům v pondělí odpoledne, že se chcete v úterý stěhovat, dost pravděpodobně už budou mít jinou zakázku. Vy tak budete buď muset ustoupit od zvoleného termínu nebo si poradit sami.

Nečekané stěhování

Samozřejmě se může stát, že musíte byt opustit nečekaně. Nájemce vám ukončí smlouvu, drahá polovička vás vystěhuje, rodičům dojde trpělivost... Je důležité neztratit hlavu. Pokud vás odmítne první stěhovací firma, že má plno, zkuste další a další a další. Nakonec určitě narazíte na firmu, která vám vyjde vstříc a bude ochotná kvůli vašemu stěhování přeorganizovat kalendář nebo vyslat stěhováky v nestandardní čas - večer, brzy ráno...

Cena stěhování

V každém případě počítejte s tím, že některé firmy si za rychlé stěhování, resp. stěhování domluvené narychlo, účtují příplatky. Vzhledem k logistické náročnosti je to v řadě případů pochopitelné, ale znovu platí výše napsané. Ani v časové tísni neberte nabídku od první dotázané firmy. Oslovte alespoň pět, ať máte srovnání a můžete si vybrat.

Stěhování v Praze

Svou roli pro získání firmy na stěhování bude hrát i vzdálenost mezi oběma místy. Pokud se budete stěhovat v rámci jedné čtvrti, bude se stěhovákům lépe organizovat kalendář a snáze vás do něj ještě zařadí, než když se budete stěhovat ze Zličína na Černý Most. 

Skladujeme

Pokud musíte narychlo opustit byt, můžete to také vyřešit tím, že sami odejdete na pár dní do hotelu nebo ke kamarádovi a pro nábytek a zbytek věcí si zařídíte stěhování později. Můžete si také nechat nábytek krátkodobě uskladnit. Ať už se rozhodnete jakkoliv, firma Profigroup je připravena být vám ve složité situaci nápomocna.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

31.07.
Noční stěhování za příplatek

Nic neskrýváme, se zákazníkem mluvíme vždy otevřeně. Proto vždy víte, kolik zaplatíte za stěhování.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování