777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP!

Stěhování garsonky v Praze

Praha je věhlasná svými malými apartmány a garsoniérami, které se stávají doslova hitem mezi mladými lidmi, kteří chtějí začít bydlet ve svém. Garsoniéry i malé moderní apartmány jsou skvělou startovní plochou. Čeká vás stěhování od rodičů do garsonky nebo se z ní stěhujete už do většího bytu? Pomůžeme vám s balením, stěhováním i vynesením věcí na nové adrese! 

Stěhování garsoniéry od PROFIGROUP

Shánění obalového materiálu, nákup krabic a boxů pro uchování vašich osobních věcí a vybavení domácnosti, spolu se sehnáním dostatečně prostorného stěhovacího vozu na přepravu nábytku může být náročné. Zvláště, pokud si objednáte pomoc u přátel, může dojít k situaci, že nakonec nebudou mít čas. Vyhněte se nepříjemnostem a obraťte se na naše profi stěhováky z PROFIGROUP. Se stěhováním garsoniéry v Praze máme bohaté zkušenosti. 

Stěhování garsonky Praha

Stačí nám po telefonu sdělit, jak velké skříně budeme stěhovat, včetně počtu krabic. Pokud si netroufáte odhadnout množství, zavolejte si k vám našeho technika. Na místě zhodnotí situaci, sestaví stěhovací plán, probere vaše požadavky, připraví časový harmonogram, vybere dostatečně velký stěhovací vůz a sestaví cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení k vám na místo ve sjednaný čas přijedou naši profi stěhováci s moderní stěhovací technikou, dostatečně velkým vozem a začnou se stěhováním.

Výhody stěhování garsoniéry na klíč

  • dodáme vám krabice na stěhování i obalový materiál
  • připravíme nábytek na přepravu a uložíme vybavení domácnosti do krabic
  • přistavíme dostatečně velký vůz, vše odnosíme a odvezeme na novou adresu
  • vše vynosíme na předem stanovené místo a připravíme nábytek na další použití
  • po skončení práce odvezeme obalový materiál a odstraníme hrubé nečistoty

Objednejte si stěhování garsoniéry v Praze

Stěhování garsoniéry i malého apartmánu nemusí být složitý proces, pokud si k tomu vyberete vhodnou stěhovací firmu. Náš tým profi stěhováků z PROFIGROUP vám pomůže se stěhováním a poradí triky, se kterými bude stěhování snazší! Podívejte se na naše reference a objednejte si stěhování od PROFIGROUP.

13.04.
Stěhování bytu 2+1 Praha

Plánujete se přestěhovat ze svého současného bytu do lepšího? Stěhujte s Profigroup! 

02.04.
Stěhování bytu 1+1

Čeká vás stěhování bytu 1+1 v Praze a okolí? Objednejte si stěhování domácnosti na klíč nebo si sjednejte naše stěhováky z PROFIGROUP

26.03.
Stěhování Praha 14

Čeká vás stěhování po Praze 14? Objednejte si tým profi stěhováků z PROFIGROUP! 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování