777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Pokud chcete profesionální službu, objednejte si stěhování od Profigroup! Máme řadu kladných referencí, spousta zákazníků se k nám vrací opakovaně, protože byli spokojeni.

Stěhování z Barrandova

K přestěhování vašeho nábytku a drobností je potřeba velká fyzická i psychická síla. Je potřeba zařídit dostatečný počet lidí a také dostatečně velké auto. Stěhování s malým počtem lidí nebo malým autem vám může zážitek se stěhováním hodně znepříjemnit.

stěhování bez starostí

Abyste se vyhnuli veškerým starostem, svěřte se do rukou profesionálů. Stěhovací firma pro vás zajistí vše potřebné ohledně stěhování a vy se tak budete moct věnovat jiným záležitostem spojeným se změnou adresy.

Naši pracovníci po příjezdu projdou byt a navrhnou vám optimální průběh stěhování. Je pouze na vás, jakou variantu si vyberete. Hlavní je zůstat v klidu. Nechte vše na stěhovací firmě. Kluci z Profigroup jsou velmi zkušení. Mají za sebou stovky stěhování domácností i firem.

Levné stěhování

Mějte na paměti, že cena stěhování může u některých firem být hodně zavádějící. Jsou firmy, které vám slíbí hory doly za půl zdarma, ale pak nevyjdete z údivu, kdo vám domů přijde a co se děje s vašimi věcmi. Firma Profigroup si velmi zakládá na výběru svých pracovníků. Každý prochází pravidelným školením a zkouškami. Naši řidiči mají najeto desetitisíce kilometrů po Praze i v rámci celé ČR.

Až budete vybírat stěhovací firmu, zohledněte i tato kritéria - jak dlouho firma působí, kolik pracovníků a vozů má k dispozici, jaké má reference na veřejně dostupných sítích.

Patříte mezi lidi, kteří si rádi vše udělají sami? Není problém. Připravte vše do krabic, rozmontujte co je potřeba rozmontovat. Naši kluci vše jen odnosí do auta.

Jste naopak člověk, který nemá čas nebo chuť dělat věci navíc? V pohodě! Nabízíme například stěhování na klíč, při kterém zákazníkovi věci zabalíme ze skříní do krabic, obalíme, demontujeme, převezeme a na nové adrese opět naskládáme do šuplíků, linky a skříně.

Kontaktujte nás se svou poptávkou, určitě se domluvíme.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

31.07.
Noční stěhování za příplatek

Nic neskrýváme, se zákazníkem mluvíme vždy otevřeně. Proto vždy víte, kolik zaplatíte za stěhování.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování