777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Nejen stěhování můžete mít od Profigroup na míru. Od května 2020 nabízíme našim zákazníkům na míru také krabice ke stěhování.

Plastové boxy na stěhování

Oblíbené papírové krabice ke stěhování samozřejmě v naší nabídce necháváme, jen u nich dojde k menší úpravě podmínek pro zapůjčení. K nim však nově nabízíme také mnohem pevnější, odolnější a uzamykatelné boxy plastové.

Plastové boxy na stěhování

Plastové boxy, které nabízíme ve spolupráci se společností SmartHop, nabízejí zákazníkům nové možnosti pro stěhování. Boxy jsou běžným užíváním prakticky nerozbitné, nepropustí vodu – což oceníte při stěhování během deště, nedají se promáčknout, roztrhnout a pokud si na ně dáte zámek, ani otevřít.

Nezanedbatelnou výhodou plastových krabic je i jejich snadné uzavírání. Žádné použití lepící pásky, žádné dlouhé skládání. Vše rychle, jednoduše a kvalitně.

Zvýhodněná cena krabic na stěhování

Boxy z plastu nabízíme během května 2020 jako novinku za akční cenu 1300 Kč/20 boxů/týden. V ceně týdenního půjčovného máte dopravu krabic k Vám i odvoz krabic po stěhování a praktický vozík pro manipulaci po bytě. Při půjčení zaplatíte také vratnou kauci 100 Kč/ks.

Nechte se inspirovat manažery velkých českých firem, kteří již kouzlo plastových krabic objevili, a objednejte si i pro své stěhování kvalitní krabice na vaše cennosti.

Ceník krabic k půjčení

Vyberte si dle vlastní potřeby. Půjčte si pevné papírové krabice nebo uzamykatelné plastové boxy. Obě varianty můžete kombinovat.

Papírové krabice (rozměry 58x38x30):

Vratná záloha 50 Kč/ks, půjčovné 15 Kč/ks, doprava 400 Kč. Minimální odběr 20 ks.

Papírové boxy na šaty a kabáty (rozměry 58x38x150):

Vratná záloha 250 Kč/ks, půjčovné 100 Kč/ks, doprava 400 Kč. Minimální odběr 1 ks.

Plastové boxy (rozměry 60x40x31):

Vratná záloha 100 Kč/ks, půjčovné 80 Kč/ks, doprava zdarma. Minimální odběr 20 ks.

23.06.
Vyklízení s ozonizací

Jsme specialisty na stěhování, ale umíme také vyklízení. Teď navíc nabízíme službu vyklízení bytu společně s ozonizací prostor.

28.05.
Nábytek na zahradu

Zahájili jsme spolupráci s menší firmou, která se zabývá prodejem zejména skříní, ale i ostatního nábytku na zahradu, či do dílny, garáže nebo sklepa. Nábytek z vyklízení tedy ještě získá šanci…

06.05.
Plastové boxy na stěhování

Pozor, pozor. Novinka v naší nabídce - plastové boxy na stěhování! Využijte zaváděcích cen a půjčte si na stěhování uzamykatelné plastové boxy.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování