777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Máte prodejnu a nemůžete si dovolit kvůli stěhování zavřít? Žádný problém, přestěhujeme vás během noci! Za noční stěhování si účtujeme příplatek 25 procent oproti původní ceně.

Noční stěhování v pohodě

Jsme připraveni vyhovět požadavkům zákazníka a chápeme, že jsou situace, kdy je prostě potřeba stěhovat až večer nebo v noci. Typickým příkladem jsou například prodejny v obchodních centrech. Jen stěží si asi dovedete představit, že by se naši stěhováci vyhýbali při nesení skříně nebo regálu davu návštěvníků centra.

Noční stěhování po Praze

 

Nejen, že by se celé stěhování neúměrně protáhlo, ale hlavně by hrozilo nebezpečí zranění našich kluků i kolemjdoucích. Proto se v takových případech domlouvá noční stěhování po zavírací době, kdy je obchodní centrum již prázdné a nic nebrání přesunu věcí.

Stěhování po otvírací době

Důležitá je v tomto případě součinnost zákazníka, který si musí vyjednat povolení zůstat v obchodním centru po otvírací době, zajistit přístup našich pracovníků buď do garáží nebo do blízkosti vchodu. A v neposlední řadě je nutné myslet na to, jak to bude vypadat v místě vykládky.

Pokud totiž zahájíme stěhování v obchodním centru například v devět hodin večer, přijedeme na místo vykládky někdy kolem půlnoci. Pokud bychom měli nábytek a krabice nosit někde na sídlišti, asi nebudeme u obyvat okolních domů zrovna oblíbení.

I s tím však dokážeme pomoci. Nábytek ze stěhování si necháme v našem autě přes noc na hlídaném a uzavřeném parkovišti a ve stěhování budeme pokračovat druhý den od rána. Zákazník tak ušetří hned dvakrát, když nebude muset platit vykládku za zvýšenou noční sazbu a ještě si nenaštve potencionální zákazníky v novém působišti.

Přestěhujeme i váš nábytek

Jsme zvyklí dělat ve ztížených podmínkách. Stěhujeme kanceláře, stěhujeme byty, stěhujeme rodinné domy. Nejčastěji působíme v Praze, ale jezdíme i do jiných měst. Není pro nás problém odvézt vaše věci přes celou republiku nebo třeba zajistit jen nakládku do vašeho auta.

Kontaktujte nás a spojte své síly s naší značkou.

02.10.
Stěhování a skladování v Praze

Jsme první česká firma, která nabízí společnou službu stěhování a skladování. Využijte našich zkušeností a svěřte svůj nábytek do rukou profesionálů.

11.09.
Stěhování s obalováním zdarma

Stěhujeme byty, firmy i jednotlivé kusy nábytku. Jsme stěhovací firma s působností v Praze i Středočeském kraji. Máme dlouholeté zkušenosti, o vaše věci se postaráme.

27.08.
Stěhování Praha 1

Jsme stěhovací firma s pevnými základy. Zaměřujeme se na stěhování velkých domácností z center měst nebo větších firem v rámci kancelářských budov. Vaši důvěru nezklameme.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování