777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Doprava

Zabýváme se také dopravou. Převoz různého druhu materiálu či zboží, jehož naložení a vyložení si zajistí zákazník sám, nám nečiní problém.

Středočeský kraj a Praha

Služeb dopravy se nejčastěji využívá v Praze a Středočeském kraji. Dokážeme však zajistit dopravu i na větší vzdálenosti, třeba až na Šumavu nebo do Slezska.

 

Náklad do dvou tun

Auta jsou přizpůsobena na náklad o váze 2,5 tuny. Z bezpečnostních důvodů však zajišťujeme dopravu jen pro náklady do váhy dvou tun.

Jezdíme pro řemeslníky

Dopravu po Praze, Středočeském kraji a dalších místech využívají jak truhláři, tak i nemocnice nebo pneuservisy. Po každé zakázce je nákladový prostor pečlivě vyčištěn.

 

Dlouhodobá spolupráce

Vážíme si zákazníků, kteří se k nám vracejí. Poskytujeme jim na dopravu slevy a mají přednostní právo ve chvíli, kdy se sejde více zakázek.

13.09.
Stěhování po budově

Ne vždy se při stěhování musí nutně jednat o přesun z budovy do budovy nebo z města do města. 

28.05.
Stěhování malé firmy

Za dobu působení na trhu stěhování už jsme realizovali stovky zakázek. Významnou a pravidelnou součástí jsou stěhování menších kanceláří o jedné nebo dvou místnostech.

23.05.
GDPR

Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje, které společnost Profigroup shromažďuje, využívá pouze pro odůvodněné účely a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou…

Stěhování Praha