777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Doprava

Zabýváme se také dopravou. Převoz různého druhu materiálu či zboží, jehož naložení a vyložení si zajistí zákazník sám, nám nečiní problém.

Středočeský kraj a Praha

Služeb dopravy se nejčastěji využívá v Praze a Středočeském kraji. Dokážeme však zajistit dopravu i na větší vzdálenosti, třeba až na Šumavu nebo do Slezska.

 

Náklad do dvou tun

Auta jsou přizpůsobena na náklad o váze 2,5 tuny. Z bezpečnostních důvodů však zajišťujeme dopravu jen pro náklady do váhy dvou tun.

Jezdíme pro řemeslníky

Dopravu po Praze, Středočeském kraji a dalších místech využívají jak truhláři, tak i nemocnice nebo pneuservisy. Po každé zakázce je nákladový prostor pečlivě vyčištěn.

 

Dlouhodobá spolupráce

Vážíme si zákazníků, kteří se k nám vracejí. Poskytujeme jim na dopravu slevy a mají přednostní právo ve chvíli, kdy se sejde více zakázek.

02.04.
Stěhování bytového domu

Realizovali jsme velkou zakázku v podobě stěhování bytového domu v Praze. Přesun do nových bytů byl náročný a hodně specifický.

18.03.
Stěhování bez práce

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že ve vašem bytě, či kanceláři je jen pár věcí, opak je většinou pravdou. Stěhování svépomocí se pak může změnit v noční můru.

02.03.
Stěhujte s námi

Rozhodujete se, zda se přestěhujete sami nebo s firmou? Tak už nemusíte! Svěřte se do rukou profesionálů z Profigroup a na všechny starosti můžete zapomenout. 

Stěhování Praha