777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Doprava

Zabýváme se také dopravou. Převoz různého druhu materiálu či zboží, jehož naložení a vyložení si zajistí zákazník sám, nám nečiní problém.

Středočeský kraj a Praha

Služeb dopravy se nejčastěji využívá v Praze a Středočeském kraji. Dokážeme však zajistit dopravu i na větší vzdálenosti, třeba až na Šumavu nebo do Slezska.

 

Náklad do dvou tun

Auta jsou přizpůsobena na náklad o váze 2,5 tuny. Z bezpečnostních důvodů však zajišťujeme dopravu jen pro náklady do váhy dvou tun.

Jezdíme pro řemeslníky

Dopravu po Praze, Středočeském kraji a dalších místech využívají jak truhláři, tak i nemocnice nebo pneuservisy. Po každé zakázce je nákladový prostor pečlivě vyčištěn.

 

Dlouhodobá spolupráce

Vážíme si zákazníků, kteří se k nám vracejí. Poskytujeme jim na dopravu slevy a mají přednostní právo ve chvíli, kdy se sejde více zakázek.

26.11.
Stěhování Zbraslav

Stěhování po mnoha letech bydlení na jednom místě je vždy plné emocí. Ať chcete nebo ne, vzpomínky nezapřete. S firmou Profigroup však pro vás bude stěhování příjemným přechodem do nového života na…

05.11.
Stěhování Řepy

V měsíci říjnu jsme stěhovali firmu, zabývající se prodejem realit. Kancelář na pražském Kačerově čítala sedm pracovních míst ve třech kancelářích.

19.10.
Stěhujeme byty

Na stěhování bytů po Praze jsme opravdu machři. V dobrém slova smyslu. Na nic si nehrajeme, stěhování s námi je příjemné a v uvolněné atmosféře.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování