777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Doprava

Zabýváme se také dopravou. Převoz různého druhu materiálu či zboží, jehož naložení a vyložení si zajistí zákazník sám, nám nečiní problém.

Středočeský kraj a Praha

Služeb dopravy se nejčastěji využívá v Praze a Středočeském kraji. Dokážeme však zajistit dopravu i na větší vzdálenosti, třeba až na Šumavu nebo do Slezska.

 

Náklad do dvou tun

Auta jsou přizpůsobena na náklad o váze 2,5 tuny. Z bezpečnostních důvodů však zajišťujeme dopravu jen pro náklady do váhy dvou tun.

Jezdíme pro řemeslníky

Dopravu po Praze, Středočeském kraji a dalších místech využívají jak truhláři, tak i nemocnice nebo pneuservisy. Po každé zakázce je nákladový prostor pečlivě vyčištěn.

 

Dlouhodobá spolupráce

Vážíme si zákazníků, kteří se k nám vracejí. Poskytujeme jim na dopravu slevy a mají přednostní právo ve chvíli, kdy se sejde více zakázek.

19.12.
Stěhování zdarma

Takové stěhování, aby nestálo ani korunu, neexistuje. Snažíme se vyjít zákazníkům maximálně vstříc, ale s tímto počítat nemohou. 

04.12.
Doprava a převoz

Zabýváme se také dopravou. Převoz různého druhu materiálu či zboží, jehož naložení a vyložení si zajistí zákazník sám, nám nečiní problém.

29.11.
Stěhování? Hoďte nervy na nás!

Se stěhováním po Praze je vždy spojena určitá dávka nervozity. Nepodstupujte tyto nervy a nechte všechny starosti na stěhovací firmě.

Stěhování Praha