777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Stěhování po Praze i mimo ni

Naše firma si velmi zakládá na poctivosti, dochvilnosti, ochotě a přehledné kalkulaci. Všichni naši pracovníci jsou Češi s čistým trestním rejstříkem. Můžete si tak být jistí, že k vám domů pošleme zkušené, milé a ochotné pracovníky, kteří odvedou maximum pro realizaci stěhování k plné spokojenosti zákazníka.

Od A do Z, o nic se nestarejte

Zakázku si vedeme od A do Z, tedy kompletně. Zákazník nemusí během celého dne nic dělat a pouze ústně spolupracuje s vedoucím stěhovací party. Křehký nábytek pečlivě obalíme, aby se mu nic během převozu nestalo. Používáme kvalitní bublinkovou i streč fólii, ochranné rohy a kartonové krabice od osvědčených dodavatelů. Váš nábytek bude během stěhování jako v bavlnce.

Jasné ceny, přehledná kalkulace

Velmi si zakládáme na tom, aby měl zákazník o všem potřebném přehled. K tomu patří kromě průběžných informací o stěhování také přehledná kalkulace. Stanovená hodinová sazba je garantována od uzavření zakázky a nepřičítáme žádné příplatky. Obalový materiál vám naúčtujeme podle skutečné spotřeby. Veškeré náklady jsou lehce kontrolovatelné.

Těžká břemena

V případě potřeby se nebojíme postavit k těžkému břemenu. Naše firma zaručuje přesun trezorů, pianin či skříní až do váhy 280 kg. Používáme popruhy, ochranné rohy, deky, rudly a další pomůcky. Dbáme na preciznost a ochranu stěhovaného kusu nábytku. V případě poškození jsme pojištěni u České pojišťovny.

05.12.
Stěhování v Praze

Poskytujeme služby v oblasti stěhování, vyklízeni a skladování. Naším rajonem je Praha a Středočeský kraj. Zavolejte nám se svou poptávkou a my vám zdarma sdělíme cenovou nabídku.

22.11.
Stěhování Barrandov

Uskutečnili jsme stěhování bytu 2+1 z Barrandova do Řeporyjí. Stěhování po Praze proběhlo bez problémů a pan Jaroslav byl s prací našich pracovníků velmi spokojen.

08.11.
Stěhování areálu budov

Přestěhujeme vše od židle až po kompletně zařízené budovy. Našimi zákazníky jsou domácnosti i velké firmy. Stěhování v Praze i mimo ni.

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování